Produktbeskrivning
Rundstav av obehandlad furu. Rundstav är precis vad det låter som, en rund stav av trä. Den kan användas till en mängd olika snickerier, t ex som trappräcke, ben, kläd- eller gardinstång, blompinne, stolpe och mycket mer.
24,95 kr / LPM
Rundstav i obehandlat trä. Används till en mängd olika snickerier, t ex som trappräcke, ben, kläd- eller gardinstång, blompinne, stolpe och mycket mer.
I lager
Rundstav av obehandlad furu. Rundstav är precis vad det låter som, en rund stav av trä. Den kan användas till en mängd olika snickerier, t ex som trappräcke, ben, kläd- eller gardinstång, blompinne, stolpe och mycket mer.
| Paketvikt | 0.35 kg |
|---|---|
| Längd | Fallande |
| Material | Furu |
| Bredd | 25 mm |
| Tjocklek | 25 mm |
| Yta | Svarvad |
| Behandling | Obehandlad |
| Färg | Natur |
| Inne / Ute | Inomhus |
