Produktbeskrivning
Hållbar gunga i trä för både inom- och utomhusbruk. Rep medföljer.
Säkerhetstestad och godkänd.
159,00 kr
Trägunga med polyrep.
I lager
Hållbar gunga i trä för både inom- och utomhusbruk. Rep medföljer.
Säkerhetstestad och godkänd.
| Paketvikt | 0.97 kg |
|---|---|
| Material | Trä, Polyester |
| Bredd | 45 mm |
| Djup | 18 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Färg | Natur |
| Kontroll | CE-märkt |
| Övrig information | Maxvikt 40 kg |
