Produktbeskrivning
Hållbar gunga i plast för både inom- och utomhusbruk. Rep medföljer.
Säkerhetstestad och godkänd.
159,00 kr
Röd plastgunga med polyrep.
I lager
Hållbar gunga i plast för både inom- och utomhusbruk. Rep medföljer.
Säkerhetstestad och godkänd.
| Paketvikt | 0.81 kg |
|---|---|
| Material | Plast, Polyester |
| Bredd | 42 cm |
| Djup | 16 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Färg | Röd |
| Kontroll | CE-märkt |
| Övrig information | Maxvikt 50 kg |
