Produktbeskrivning
Repstege med 5 steg i trä för både inom- och utomhusbruk.
Säkerhetstestad och godkänd.
159,00 kr
Repstege i trä med polyrep.
I lager
Repstege med 5 steg i trä för både inom- och utomhusbruk.
Säkerhetstestad och godkänd.
| Paketvikt | 0.7 kg |
|---|---|
| Material | Trä, Polyester |
| Bredd | 32 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Antal steg | 5 |
| Färg | Natur |
| Kontroll | CE-märkt |
| Övrig information | Maxvikt 40 kg |
