Produktbeskrivning
U-formad stolpsko för gjutning i betong. Tillverkad av stålplåt, varmgalvad efter svetsning.
Används för ingjutning i betong vid infästning av stolpar, till exempel staket, pergola och carport.
från 34,90 kr
U-formad stolphållare för ingjutning i betong vid infästning av stolpar, till exempel staket, pergola och carport. Finns i olika storlekar.
U-formad stolpsko för gjutning i betong. Tillverkad av stålplåt, varmgalvad efter svetsning.
Används för ingjutning i betong vid infästning av stolpar, till exempel staket, pergola och carport.
| Paketvikt | 0.91 kg |
|---|---|
| Storlek | 48 x 40 mm, 73 x 70 mm, 100 x 70 mm |
| Material | Stål |
| Längd armeringsjärn | 200 mm |
| Tjocklek armeringsjärn | 16 mm, 18 mm |
| Tjocklek fästplatta | 4 mm |
| Spik- & Skruvhål | 5 mm, 13 mm |
| Behandling | Varmförzinkad (VFZ) |
| Inne / Ute | Utomhus |
