Produktbeskrivning
Profilerad taklist av obehandlad furu. Svanhalslist används för att täcka skarv mellan tak och vägg och ger en fin inramning till taket.
24,95 kr / LPM
Profilerad taklist i obehandlat trä. Svanhalslist används vanligtvis som övergång mellan tak och vägg.
I lager
Profilerad taklist av obehandlad furu. Svanhalslist används för att täcka skarv mellan tak och vägg och ger en fin inramning till taket.
| Paketvikt | 0.44 kg |
|---|---|
| Längd | Fallande |
| Material | Furu |
| Dimension mm | 15 x 56 |
| Bredd | 56 mm |
| Tjocklek | 15 mm |
| Yta | Hyvlad |
| Behandling | Obehandlad |
| Färg | Natur |
| Inne / Ute | Inomhus |
