Produktbeskrivning
Gullackerad snickarvinkel med härdad stålklinga och 45° gering. Millimetergradering på båda sidor med både ytter- och innervinkel.
129,00 kr
Snickarvinkel med gering, millimetergradering på båda sidor med både ytter- och innervinkel.
I lager
Gullackerad snickarvinkel med härdad stålklinga och 45° gering. Millimetergradering på båda sidor med både ytter- och innervinkel.
| Paketvikt | 0.3 kg |
|---|---|
| Material | Härdat stål |
| Längd | 250 mm |
| Bredd | 135 mm |
| Klingbredd | 41 mm |
| Gradering | mm |
| Gering | 45° |
| Färg | Svart, Gul |
