Produktbeskrivning
Taklist av obehandlad furu. Hålkälslist används för att täcka skarv mellan tak och vägg och ger en fin inramning till taket.


23,95 kr / LPM
Taklist i obehandlat trä. Hålkäl används vanligtvis som övergång mellan tak och vägg.
I lager
Taklist av obehandlad furu. Hålkälslist används för att täcka skarv mellan tak och vägg och ger en fin inramning till taket.
| Paketvikt | 0.44 kg |
|---|---|
| Längd | Fallande |
| Material | Furu |
| Dimension mm | 15 x 56 |
| Bredd | 56 mm |
| Tjocklek | 15 mm |
| Yta | Hyvlad |
| Behandling | Obehandlad |
| Färg | Natur |
| Inne / Ute | Inomhus |
