Produktbeskrivning
Spik med flat huvud och räfflat skaft. Den vanligaste av alla spiktyper som används till byggnadssnickerier, regelverk, takstolar och ställningar med mera.
från 119,00 kr / frp
Varmförzinkad 5 tums trådspik som används för allmänna byggnadskonstruktioner utomhus.
Spik med flat huvud och räfflat skaft. Den vanligaste av alla spiktyper som används till byggnadssnickerier, regelverk, takstolar och ställningar med mera.
| Paketvikt | 6.3 kg |
|---|---|
| Förpackning | 150 st, 400 st |
| Material | Stål |
| Längd | 125 mm |
| Tjocklek | 4.0 mm |
| Huvud | Platt |
| Skaft | Räfflat |
| Behandling | Varmförzinkad (VFZ) |
| Inne / Ute | Inomhus, Utomhus |
