Produktbeskrivning
Virke i obehandlat trä för trästommar och byggnation. Stolpar även kallat sparrar används främst för lodräta konstruktioner, t ex altanräcken, staket och skärmar med mera.
Glöm ej att behandla virket vid utomhusbruk.
40,00 kr / LPM
3 tum 3 sparre i obehandlat trä. Används vanligtvis för stolpar till altanräcke och staket utomhus.
I lager
Virke i obehandlat trä för trästommar och byggnation. Stolpar även kallat sparrar används främst för lodräta konstruktioner, t ex altanräcken, staket och skärmar med mera.
Glöm ej att behandla virket vid utomhusbruk.
| Paketvikt | 4.07 kg |
|---|---|
| Material | Furu |
| Dimension mm | 70 x 70 |
| Dimension tum | 3 x 3 |
| Bredd | 70 mm |
| Tjocklek | 70 mm |
| Yta | Hyvlad |
| Behandling | Obehandlad |
| Färg | Natur |
| Inne / Ute | Inomhus, Utomhus |
