Produktbeskrivning
Virke i obehandlat trä för trästommar och byggnation. Används bland annat för att bygga upp icke bärande delar i en konstruktion.
38,00 kr / st
2 tum 2 byggregel. Används vanligtvis för att bygga upp stommen i en konstruktion.
Slut i lager
Virke i obehandlat trä för trästommar och byggnation. Används bland annat för att bygga upp icke bärande delar i en konstruktion.
| Paketvikt | 2.32 kg |
|---|---|
| Material | Gran |
| Dimension mm | 45 x 45 |
| Dimension tum | 2 x 2 |
| Bredd | 45 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Hållfasthetsklass | C14 |
| Yta | Hyvlad |
| Behandling | Obehandlad |
| Färg | Natur |
| Inne / Ute | Annat |
