Produktbeskrivning
Virke i obehandlat trä för trästommar och byggnation. Används bland annat för att bygga upp bärande delar i en konstruktion, t ex när man reglar vägg och tak, bjälklag eller takstolar.
74,00 kr / st
2 tum 4 byggregel. Används vanligtvis för att bygga upp stommen i en konstruktion.
I lager
Virke i obehandlat trä för trästommar och byggnation. Används bland annat för att bygga upp bärande delar i en konstruktion, t ex när man reglar vägg och tak, bjälklag eller takstolar.
| Paketvikt | 4.93 kg |
|---|---|
| Material | Gran |
| Dimension mm | 45 x 95 |
| Dimension tum | 2 x 4 |
| Bredd | 95 mm |
| Tjocklek | 45 mm |
| Hållfasthetsklass | C14 |
| Yta | Hyvlad |
| Behandling | Obehandlad |
| Färg | Natur |
| Inne / Ute | Annat |
